Acemiler için Güney Amerika Rehberi

Bir yıllık dünya turu gezimde en çok sevdiğim yer oldu Güney Amerika ülkeleri. Sanırım takip edenler de çok sevdi çünkü gelen soru sayısı bir anda arttı. Haksız sayılmazsınız gerçekten güzel. Tabi kıta hem uzak hem de çok büyük olunca sorular da çok oluyor.

Gezi rehberi anlamında uzaklaryakin.com benimle çok benzer bir rotayı benden bir sene önce yaptı. Blogda gezilecek yerler hakkında çok güzel ve güncel bilgiler var. Bende gelmeden önce, yol boyunca çok okudum faydalandım. Onu da okumanızı tavsiye ederim. Biz  sonra baya yazıştık yoldayken. Hidayet tekrar ellerine sağlık 🙂

Aynı şeyleri bende yazmak istemediğim için işe yarayacağını düşündüğüm sizden gelen soruları ve benim de en çok ihtiyacım olan bilgileri paylaşmak istedim.  Bu arada bu yazıyı gezinin 5. ayında yazıyorum ve hala yoldayım. Şu an Arjantin Patagonyasındayım. Henüz Arjantin, Uruguay ve Brezilya nasıl bende bilmiyorum. Oraları da gezince güncelleme yaparım.

Güney Amerika ülkeleri hakkında pratik bilgiler ve sorular şöyle:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.